Fa En دوشنبه 23 تیر 1399 ساعت 2 و 11 دقیقه

مدیر عامل ایرالکو:

سازمان صمت می تواند بخشی از مشکلات صنعت در استان مرکزی را مرتفع سازد.

سازمان صمت می تواند بخشی از مشکلات صنعت در استان مرکزی را مرتفع سازد.

باشگاه آلومینیوم: نشست هم‌اندیشی سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی و مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران برگزار شد. در این نشست مدیرعامل ایرالکو، عدم ثبات سیاست‌های پولی و ارزی کشور، کمبود نقدینگی، رکود بازار در صنعت آلومینیوم، تأمین ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه و قطعات را از عمده ترین مشکلات این شرکت درحال حاضر برشمرد.

شنبه 10 خرداد 1399 ساعت 23:40

به گزارش باشگاه آلومینیوم، روز چهارشنبه هفتم خردادماه مهندس جعفری سرپرست اداره صمت استان مرکزی به همراه معاون امور صنایع و مدیر روابط عمومی این سازمان میهمان مهندس مجیدی مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران بودند.

در این نشست مدیر عامل ایرالکو اظهار داشت: سازمان صنعت، معدن و تجارت می تواند گره گشای بخشی از مشکلات عدیده صنعت در استان مرکزی باشد.

وی افزود: در سال جهش تولید باید اول موانع تولید را در کشور حل نماییم تا تولید کننده بتواند با تمام ظرفیت و بدون دغدغه و کاغذبازی دست و پاگیر اداری، محصول تولیدی خود را ارتقاء ببخشد و در غیر اینصورت این شعار به فعلیت تمام و کمال نخواهد رسید.

مهندس مجیدی افزود: عدم ثبات سیاست‌های پولی و ارزی کشور، کمبود نقدینگی، رکود بازار در صنعت آلومینیوم، تأمین ارز مورد نیاز برای واردات مواد اولیه و قطعات از عمده ترین مشکلاتی است که ایرالکو با آنها درگیر است.

مدیر عامل ایرالکو گفت: به رغم تمامی مشکلات به یاری خداوند و تلاش شبانه روزی همکارانم با صد درصد ظرفیت در حال تولید هستیم، اگر چه در شرایط فعلی کشور ناچاریم هزینه های مضاعفی بابت بهای تمام شده محصول بپردازیم.

مهندس مجیدی در پایان اظهار داشت: اگر قوانین موجود منطبق با شرایط تحریم‌ها بازنگری و ابلاغ شود، یقیناً می‌تواند به حل مشکلات موجود کمک درخور و اثر بخشی نماید.

در ادامه مهندس جعفری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی ضمن عرض تشکر از زحمات مهندس مجیدی و تمامی همکاران ایرالکو که با تلاش بی وقفه در حال تولید محصول با کیفیت هستند افزود: با تمامی توان در حل مشکلات فعلی تلاش خواهیم نمود و این موضوع را از وظایف سازمانی خود می‌دانیم.

مهندس جعفری گفت: تلاش خواهیم کرد تا با هماهنگی با نهادهای اجرایی در سطح استان و کشور فرآیند تولید را تسهیل بخشیم و مشکلات موجود تولید کنندگان را در حد امکان پیگیری و بر طرف کنیم.

تعداد بازدید : 121

ثبت نظر

ارسال