Fa En دوشنبه 15 خرداد 1402 ساعت 20 و 32 دقیقه

تور بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گیفا – متک – ترم پراسس – نیوکست ۲۰۲۳

تور بازدید از نمایشگاه بین‌المللی گیفا – متک – ترم پراسس – نیوکست ۲۰۲۳

باشگاه آلومینیوم: این ۴ رویداد همزمان در تاریخ ۲۲ تا ۲۶ خرداد ۱۴۰۲ برابر با ۱۲ تا ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ در شهر دوسلدورف، آلمان برگزار می‌شود.

چهارشنبه 3 اسفند 1401 ساعت 11:47

باشگاه آلومینیوم- گروه‌های کالایی این نمایشگاه: فولاد، صنایع معدنی و صنایع وابسته (زنجیره فولاد) - فلزات غیرآهنی و صنایع وابسته (زنجیره فلزات غیرآهنی) - مهندسی، تهیه و نصب و اجرا - تکنولوژی‌ها و کارخانجات مرتبط با فلزات آهنی و غیرآهنی – تولیدکنندگان فولاد، آلومینیوم، سرب و روی، مس و ...، کوره‌ها، نسوزها، قطعات مرتبط، متالورژی و ریخته‌گری و قالب‌سازی (کارخانه‌های ریخته‌گری، تجهیزات، برنامه‌ریزی، تولید و مهندسی، کارگاه‌های ذوب‌ریزی، فناوری دیرگدازها، قالبگیری و ماهیچه‌سازی، آماده‌سازی ماسه قالب و احیای ماسه، جوشکاری و برشکاری، کوره‌های عملیات حرارتی و خشک کن و...)، تکنولوژی‌های محیط زیستی صنایع فلزی، معدنی و متالورژی و صنایع وابسته دیگر.

نمایشگاه گیفـا – متـک – ترم پراسس – نیوکسـت یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های صنعت جهان در رابطه با انواع فلزات، ریخته‌گری، متالورژی، فولاد، تجهیزات و تکنولوژی نوین دستگاه‌های تخصصی فلزات و ده‌ها موضوع مرتبط دیگر همراه با کنفرانس‌ها و سمینار‌های مرتبط است که هر ۴ سال یک بار در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می‌شود.

گروه شرکت‌های پانیذان و آژانس مسافرتی پیله‌های عصر پرواز افتخار دارند تا تور بازدید از این نمایشگاه را با همکاری نماینده انحصاری نمایشگاه‌های دوسلدورف در ایران (شرکت فوژان راهبران آتی)، باشگاه آلومینیوم و پایگاه خبری فلزات خاورمیانه (می متالز) و به همراه تشکل‌های صنفی و حضور متخصصان صنعت کشور برگزار نماید.

مدت تور: ۷ روز و ۶ شب (۳ شب بارسلون، ۳ شب دوسلدورف)

تاریخ رفت از تهران به بارسلون: ۱۸ خرداد

تاریخ برگشت از دوسلدورف به تهران: ۲۴ خرداد

تاریخ رفت از بارسلون به دوسلدورف: ۲۱ خرداد

هزینه هر نفر در اتاق دبل: ۱۸۵۰ یورو به علاوه هزینه بلیط‌های هواپیما به نرخ روز خرید.

خدمات تور: اخذ ویزای شنگن از سفارت اسپانیا، تهیه بلیط هواپیما، هتل ۴ ستاره در شهر‌های بارسلون و دوسلدورف با صبحانه، راهنما، ترانسفر فرودگاهی رفت و برگشت طبق برنامه تور، ترانسفر نمایشگاه با مترو، بیمه مسافرتی، تهیه کارت نمایشگاه، یک گشت شهری بارسلون همراه با راهنما (هزینه پرداختی به سفارت و کارت نمایشگاه جزو هزینه تور نمی‌باشد).

توضیحات:

۱) هزینه بلیط‌های هواپیما جداگانه و به نرخ روز می‌باشد که پس از پرداخت مبلغ کامل صادر خواهد شد.

۲) امکان همراهی اعضای خانواده.

۳) ضمانت نامه بازگشت از سفر پس از دریافت ویزا برای همه متقاضیان الزامی است (مبلغ ضمانت نامه با توجه به شرایط متقاضی مشخص خواهد شد.)

۴) طبق توافق با سفارت اسپانیا مدت و مکان اقامت مسافران عینا می‌بایست طبق برنامه سفر باشد.

۵) سایر شرایط مطابق با فرم قرارداد‌های وزارت میراث و جهانگردی می‌باشد که با هر یک از متقاضیان جداگانه قرارداد منعقد خواهد شد.

۶) امکان پرداخت هزینه بلیط هواپیما به صورت اقساطی حداکثر ۱۰ ماهه تا سقف ۳۰ میلیون تومان با شرایط ویژه.

نحوه پرداخت: ۵۰ % از هزینه تور در زمان ثبت نام و تسویه کامل و دریافت ضمانت نامه پس از دریافت ویزا انجام خواهد شد.

حداکثر مهلت ثبت نام ۱۵ اسفندماه

تلفن: ۲۲۲۲۴۷۴۹-۸۸۸۸۷۰۵۶

آدرس سایت: www.panizan.com

واتساپ: ۰۹۳۸۳۵۱۸۱۹۲

ایمیل: panizan@panizan.com

اینستاگرام: panizangroup

تلگرام: t.me/panizangroup

آدرس: تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی، ابتدای خیابان صانعی، ساختمان صدف، واحد ۳۸

 

تعداد بازدید : 1464

ثبت نظر

ارسال