Fa En جمعه 3 اردیبهشت 1400 ساعت 17 و 50 دقیقه

احداث کمربندی لامرد هرچه سریع‌تر علمیاتی شود

احداث کمربندی لامرد هرچه سریع‌تر علمیاتی شود

باشگاه آلومینیوم: حجت الاسلام حسین‌زاده گفت: با افزایش تولید در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و افزایش تردد خودروهای سنگین می بایست احداث کمربندی لامرد هرچه سریع تر برنامه ریزی و علمیاتی شود.

یکشنبه 15 فروردین 1400 ساعت 12:46

به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الاسلام حسین زاده امام جمعه لامرد در بازدید از مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با تقدیراز اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب در موضوع تولید و اشتغال، گفت: با توجه به نامگذاری سال جدید، بازدید‌های مرتب از تمامی صنایع مستقر در شهرستان خواهیم داشت و تمام تلاش خود را در زمینه پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در روند تولید انجام می‌دهیم و پس از بررسی‌ها انجام شده از صنایع شهرستان، گزارش دقیق آن در اختیار دفتر رهبر معظم انقلاب قرار خواهد گرفت تا پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها انجام شود.

او افزود: مالیات بر ارزش افزوده مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب می‌بایست در خود شهرستان هزینه شود و در موضوع ارائه خدمات اجتماعی نیز باید مد نظر ویژه این مجتمع بزرگ صنعتی باشد، زیرا امروز روستا‌های محرومی در سطح شهرستان وجود دارد.

امام جمعه لامرد بر اطلاع رسانی دقیق و همیشگی دستاورد‌های بزرگ انجام شده در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب به آحاد مردم تاکید کرد.

حجت الاسلام حسین زاده همچنین با اشاره به افزایش تولید شمش های آلومینیوم این مجتمع بزرگ صنعتی تصریح کرد: با افزایش تولید در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب و افزایش تردد خودروهای سنگین می بایست احداث کمربندی لامرد هرچه سریع تر برنامه ریزی و علمیاتی شود.

عبداله نژاد مدیرعامل شرکت مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب، با بیان اینکه در طول یک سال گذشته با وجود تمام مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه تمام تلاش خود را برای تولید شمش آلومینیوم انجام دادیم، گفت: مقام معظم رهبری در طول ده سال گذشته با عناوین مختلف، شعار‌های سال را اعلام کردند که همه این عناوین ریشه در تولید دارد.

او افزود: امیدواریم با این نامگذاری تمامی دستگاه‌های ذیربط، برای تحقق این نامگذاری به ویژه در بحث پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها در روندتولید گام‌های موفقی بردارند.

مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب با اعلام اینکه در تامین مواد اولیه که مهم‌ترین بخش در تولید شمش آلومینیوم است با برنامه ریزی‌های صورت گرفته ذخیره خوبی انجام دادیم، تصریح کرد: در طول یک سال گذشته با وجود شرایط سخت اقتصادی و وجود بیماری کرونا با تلاش‌های انجام شده، در تولید و اشتغال جوانان شاهد افزایش و توسعه بسیار خوبی بودیم و این روند همچنان ادامه دارد و در سال ۱۴۰۰ شاهد اتفاقات بسیار خوبی در آلومینیوم جنوب خواهیم بود.

حجت الاسلام غفاری رئیس دادگستری لامرد نیز اظهار کرد: مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب یکی از دستاورد‌های بسیار مهم نظام است که ارز آوری بسیار خوبی برای کشور داشته است وآینده در حوزه صنایع پایین دستی نیز کارخانه‌های دیگری در کنار این مجتمع بزرگ احداث می‌شود.

تعداد بازدید : 85

ثبت نظر

ارسال