Fa En جمعه 9 اسفند 1398 ساعت 18 و 42 دقیقه

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال: به دنبال ارتقا جایگاه آلومینیوم المهدی هستیم/تا پایان سال 468 دیگ فعال خواهیم داشت

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال: به دنبال ارتقا جایگاه آلومینیوم المهدی هستیم/تا پایان سال 468 دیگ فعال خواهیم داشت

باشگاه آلومینیوم: مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال گفت: تمامی هدفمان این است تا بتوانیم جایگاه شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال را ارتقا بخشیده و جایگاه حقیقی‌اش برسانیم.

دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 ساعت 19:14

به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از ایسنا حمید مهتدی در گفت‌وگو با این خبرگزاری افزود: از زمان حضور مجددم در این مجتمع صنعتی اقدام به چند کار اساسی برای برون‌رفت از وضعیت گذشته انجام دادم.

وی بابیان اینکه در ابتدا به‌هم‌ریختگی و بی‌نظمی سبب پایین آمدن راندمان تولید می‌شود، تصریح کرد: با اتخاذ تصمیماتی به نظم این مجموعه سر و سامان داده شد تا بتوانیم راندمان تولید و بازده فعالیتمان را افزایش دهیم.

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال با اشاره به اینکه پس از آن مطالبات و حقوق کارکنان و کارگران را سامان بخشیدیم و اکنون نیز این روند به‌خوبی انجام و مشکلات برطرف شده است، اظهار کرد: با برگزاری جلسات مختلف مشکلات پیش روی بازنشستگان این شرکت را نیز بررسی و برطرف کردیم.

وی ادامه داد: در زمان ابتدای حضورم تولید محصولات شرکت آلومینیوم المهدی 60 درصدش نو گرید بود که با مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و برگزاری جلسات مختلف با کارشناسان امر از ابتدای اردیبهشت دیگر فلزی «نو گرید» در شرکت آلومینیوم المهدی تولید نمی‌شود و به صفر رسیده است و تمامی تولیدمان در رده «های گرید» است.

مهتدی با اشاره به اینکه فلزهای «نو گرد» باقیمانده از گذشته با اتخاذ تدابیر مناسب و فرآیند تولیدی‌مان ارتقا کیفیت داده‌شده و در فواصل زمانی در تلاش برای ارتقا به «های گرید» هستیم، اضافه کرد: تمامی این فعالیت‌ها صورت گرفت تا بتوانیم جایگاه شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال را ارتقا بخشیده و جایگاه حقیقی‌اش برسانیم.

وی با بیان اینکه آلومینیوم المهدی تأثیر ملی دارد و سهم مهمی در تولید آلومینیوم کشور داراست، عنوان کرد: در تلاش برای آندسازی موردنیاز سایر صنایع کشور هستیم تا بتوانیم نشان دهیم توانمندی آلومینیوم المهدی در تمامی بخش‌ها در حال ارتقاست.

مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال در پایان گفت: در زمانی که این مجتمع صنعتی تحویل بنده داده شد تعداد دیگ‌های فعال 107 دیگ بود که اکنون به 120 دیگ رسیده و تا پایان سال تمامی دیگ‌ها راه‌اندازی شده و به 468 دیگ خواهد رسید.

 

تعداد بازدید : 585

ثبت نظر

ارسال