ورود

 
 
کلمه عبورم را فراموش کرده ام

قیمت جهانی فلزات

 


لینک های مفید
سیگنال‌های نرخ ارز به بازار آلومینیوم

باشگاه آلومینیوم: بازار آلومینیوم بیش از اینکه از افزایش نرخ ارز در تلاطم باشد از نوسان نرخ ارز در رنج است زیرا تولید آلومینیوم در بخشی از زنجیره این فلز نقره‌ای با فرآیندی یک ماهه همراه است. 

صنایع کوچک و بزرگ، آسیب خورده از بی‌مهری داخلی، درمانده از تحریم خارجی

باشگاه آلومينيوم: تحریم، تامین مواد اولیه، تامین سرمایه در گردش، عدم وجود مرجع واحد تصمیم‌گیرنده و مواردی از این دست به‌شدت به بدنه صنعت کشور آسیب رسانده است. این در حالی است که بسیاری از دیگر کشورها که از مزایای ایران مانند دسترسی به ماده اولیه، نیروی کار ارزان و... برخوردار نبوده‌اند، توانسته‌اند در صنایع معدنی رشد مناسبی داشته باشند و صنایع معدنی کشور امکان رقابت با این واحدها را از دست داده‌اند.

پتانسیل بالای رشد مصرف فویل آلومینیوم در ایران

باشگاه آلومينيوم: فویل آلومینیومی یکی از مهم‌ترین محصولات صنعت آلومینیوم در سرتاسر جهان است. هر چند در ایران تولید فویل آلومینیومی صنعتی تقریبا نو و جدید به‌شمار می‌رود و در سال‌های اخیر از لحاظ ظرفیت‌های تولید رشد چندانی نداشته است، اما دورنمای خوبی برای آن برآورد می‌شود.

آماده شدن اتحادیه اروپا برای آغاز جنگ تجاری احتمالی با آمریکا

باشگاه آلومينيوم: یک روزنامه آلمانی گزارش داد اتحادیه اروپا خود را برای احتمال وضع تعرفه‌های وارداتی بر آلومینیوم و فولاد از جانب دولت آمریکا آماده می‌کند.

تيرخلاص بانک مرکزي به بخش توليد با اجراي بسته کنترل نوسانات ارز/افزايش يک شبه سود بانکي به زيان بازار سرمايه است

باشگاه آلومينيوم: رئيس کميسيون اقتصادي مجلس گفت: اقدام غيرکارشناسي بانک مرکزي براي کنترل بازار ارز تير خلاصي به توليد کشور مي‌باشد.

* ثبت نام تا اطلاع ثانوی رایگان می باشد *
برای ثبت نام و استفاده از خدمات باشگاه آلومینیوم اینجا را کلیک کنید

تبلیغات